Rekomendacje


Przemysław J. 2017-02-06


Radca Prawny, Pan Michał Kukuczka jest świetnym prawnikiem, całym sercem angażuje się w powierzone sprawy a jednocześnie w sposób bardzo wnikliwy i dokładny przekazuje informację dotyczące spraw sądowych. Z czystym sumieniem Polecam Tego Prawnika. Pełen profesjonalizm. Osoba Godna Zaufania, uczciwa (co w tych czasach jest niestety ale rzadkością).

Ewa M. 2016-03-28


Z usług Pana Michała Kukuczki zaczęłam korzystać w grudniu 2014 w sprawie o zapłatę. Sprawa ciągnęła się sporo czasu (jak mnie się wydawało) Pan radca miał zawsze dla mnie czas odpisywał na e-mail i sms czy oddzwaniał. Sprawa zakończyła się pomyślnie i z tego powodu bardzo się cieszę. Z przyjemnością mogę Polecić skorzystanie z usług Radcy Prawnego Pana Michała Kukuczki, to bardzo kompetentny i profesjonalny specjalista.

Piotr 2016-03-06


Z usług Radcy Prawnego Michała Kukuczki skorzystałem zakładając własną działalność gospodarczą. Jego wysokie kompetencje, pełny profesjonalizm i zaangażowanie okazały się niezwykle pomocne i sprawiły, że cała procedura odbyła się w sposób szybki, skuteczny i efektywny. Z przyjemnością rekomenduję skorzystanie z usług Kancelarii Pana Michała Kukuczki.

Katarzyna P :-) 2016-02-20


Pełen profesjonalizm, zaangażowanie,kompetencja i co dla mnie było najważniejsze - żadnej rutyny tylko indywidualne podejście do klienta oraz pełna dyspozycyjność. Z czystym sumieniem mogę polecić radcę prawnego Pana Michała Kukuczkę który pomógł mi w niejednej sprawie.

Andrzej 2015-12-17


Profesjonalizm, rzetelność i fachowość - cechy Pana Kukuczki. Jak najbardziej Polecam.

Zaufali nam: